Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

1995 senesinden bugüne Plastik sektöründe hizmet veren Plasger Plastik geçen yıllara doğru orantılı olarak bilgi ve tecrübesini arttırarak plastiğin kullanıldığı hemen hemen her sektörde hammadde tedarikçisi olarak hizmet vermeye gururla devam etmektedir.

Şirketimiz profesyonel ve ileriye dönük yönetimi sayesinde her zaman yenilikçi ruhuyla ön plana çıkmıştır. Müşteri bazında özel formüllü hammadde çözümlerimiz firmamıza her geçen gün büyüyen sadık bir müşteri listesi oluşturmasına olanak vermiştir. Plasgerin sektördeki diğer firmalardan farklı kılan işimize yaklaşımımızdır.

Standart ürünlerimiz dışında standart olmayan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel formüle edilmiş hammadde üretimleriyle tanınmıştır. Bu sebeple tercih edilir ve güvenilir firma statüsündedir.

28 yılı aşkın bir süredir plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamız yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilen dinamik ve geniş ürün yelpazesiyle her ihtiyaca yönelik çözümler üreten bir firmadır.

Bugün ürünlerimiz Otomotiv, Beyaz Eşya, Oyunca, İnşaat, Kozmetik, Mobilya, Kapı – Pencere, Aksesuar, Tarım gibi endüstriyel sektörlerin en prestijli firmaları tarafından kullanılmaktadır. Müşterilerimize orijinal hammadde, Granül, Katkılı (Elyaflı, Talklı, Vs.), Kompound Hammaddeler, Masterbatch Boya, Çapak, Hurda tedariği olmak üzere Plastik ile ilgili her türlü taleplere cevap verebilen ender firmalardan birisidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

WhatsApp'tam iletişime geçin

whatsapp icon